Добри практики

21 Май2026

Преподаватели от Първо СУ представиха успешни практики на областен форум

Начални учители от Първо СУ „Свети Седмочисленици“ представиха успешни педагогически практики на областния форум „Учене чрез правене“. Събитието, организирано от РУО – Търговище, се проведе на 19 май и събра представители на 17 училища и детски градини от региона.

В центъра на форума бяха активното учене, интердисциплинарността и проектно базираното обучение. Нашите колеги Марина Неделчева и Мария Николова запознаха педагогическата общност с работещи модели, при които децата участват пряко, преживяват наученото и го прилагат в реални ситуации.

Поздравления за колегите за достойното представяне и за вдъхновението, което предават на децата и на цялата ни училищна общност!

Back to Top