Графици | Първо СУ "Св. Седмочисленици" гр. Търговище

Графици

Предмет Преподавател Ден от седмицата Място на провеждане
Сряда - 12:20 до 13:00 306 кабинет
Четвъртък - 13:00 до 13:40 Учителска стая
Сряда - 13:10 до 13:50 318 кабинет
ГЦОУД Айтен Хюсеинова Понеделник - 14:00 до 14:40 403 кабинет
Учител в начален етап Албена Радославова Сряда - 12:20 до 13:00 304 кабинет
Английски език Антон Антонов Вторник - 13:00 до 13:40 106 кабинет
Учител в начален етап Ася Трендафилова Сряда - 12:20 до 13:00 303 кабинет
Английски език Боряна Ботева Сряда - 12:20 до 13:00 301 кабинет
Труд и техника Валентин Тенев Сряда - 13:10 до 13:50 Корпус 2
Български език и литература Валентина Иванова Вторник - 13:00 до 13:40 409 кабинет
Учител в начален етап Велислава Стоянова Петък - 11:55 до 12:35 204 кабинет
Биология и здравно образование Галина Гатева Вторник - 14:00 до 14:40 416 кабинет
Биология и здравно образование Галина Коларова Понеделник - 14:00 до 14:40 418 кабинет
Математика Галина Костадинова Сряда - 14:00 до 14:40 110 кабинет
Немски език Даниела Стойкова Понеделник - 14:00 до 14:40 209 кабинет
Информатика и информационни технологии Дарина Петрова Понеделник - 14:00 до 14:40 405 кабинет
Физика и астрономия Дарина Русинова Вторник - 14:00 до 14:40 319 кабинет
Български език и литература Диана Рунчева Сряда - 14:00 до 14:40 407 кабинет
Физическо възпитание и спорт Дияна Борисова Вторник - 14:00 до 14:40 Физкултурен салон
Учител в начален етап Емилия Александрова Сряда - 12:10 до 12:50 305 кабинет
Физика и астрономия Живко Зафиров Понеделник - 14:00 до 14:40 316 кабинет
Учител в начален етап Ивайла Иванова Четвъртък - 11:55 до 12:35 310 кабинет
Информатика и информационни технологии Ивалина Костова Вторник - 14:00 до 14:40 403 кабинет
История и цивилизация Иван Иванов Петък - 13:10 до 13:50 413 кабинет
Учител в начален етап Йонка Стойчева Сряда - 12:20 до 13:00 313 кабинет
Български език и литература Керанка Петкова Понеделник - 14:00 до 14:40 408 кабинет
Математика Кинка Дончева Четвъртък - 14:00 до 14:40 317 кабинет
Учител в начален етап Лиляна Миланова Четвъртък - 11:10 до 11:50 202 кабинет
Учител в начален етап Любомира Долапчиева Сряда - 12:20 до 13:00 301 кабинет
Химия и ООС Маргарита Добрева Вторник - 14:00 до 14:40 417 кабинет
Математика Мариана Десподова Понеделник - 14:00 до 14:40 213 кабинет
Учител в начален етап Марийка Трифонова Петък - 11:10 до 11:50 310 кабинет
Английски език Мария Атанасова Петък - 13:10 до 13:50 212 кабинет
Физическо възпитание и спорт Мариян Хараланов Сряда - 13:10 до 13:50 Физкултурен салон
Английски език Милена Димитрова Петък - 14:00 до 14:40 106 кабинет
Учител в начален етап Мима Събева Сряда - 12:20 до 13:00 308 кабинет
Човекът и природата Мирела Маринова Четвъртък - 13:10 до 13:50 417 кабинет
Физическо възпитание и спорт Мирослав Иванов Понеделник - 14:00 до 14:40 Физкултурен салон
Физическо възпитание и спорт Надежда Димова Сряда - 12:20 до 13:00 Физкултурен салон
Учител в начален етап Павлина Малчева Сряда - 12:20 до 13:00 307 кабинет
Информатика и информационни технологии Петранка Ангелова Вторник - 14:00 до 14:40 406 кабинет
Английски език Петър Енчев Сряда - 14:00 до 14:40 211 кабинет
История и цивилизация Петър Прокопиев Петък - 13:10 до 13:50 412 кабинет
Информатика и информационни технологии Пламен Петров Петък - 13:10 до 13:50 404 кабинет
Английски език Радомира Маринова Вторник - 14:00 до 14:40 211 кабинет
Физическо възпитание и спорт Радослав Димитров Понеделник - 14:40 до 15:20 Физкултурен салон
Химия и ООС Росица Георгиева Четвъртък - 14:00 до 14:40 419 кабинет
История и цивилизация и география и икомоника Росица Станкова Понеделник - 14:00 до 14:40 413 кабинет
Музика Румяна Николова Сряда - 14:00 до 14:40 Корпус 2
Георграфия и икономика Румяна Шевалиева - Радославова Понеделник - 14:00 до 14:40 411 кабинет
Английски език Светла Радева Вторник - 14:00 до 14:40 210 кабинет
Философски дисциплини Светлана Чанкова - Стоянова Понеделник - 14:00 до 14:40 311 кабинет
Изобразително изкуство Силвия Спасова Сряда - 14:00 до 14:40 Корпус 2
Учител в начален етап Снежанка Митева Петък - 11:05 до 11:45 203 кабинет
Учител в начален етап Соня Йорданова Петък - 11:10 до 11:50 206 кабинет
Учител в начален етап Стела Вълчева Петък - 11:10 до 11:50 205 кабинет
Английски език Стоян Тодоров Сряда - 14:00 до 14:40 104 кабинет
Български език и литература Татяна Димитрова Понеделник - 14:00 до 14:40 410 кабинет
Учител в начален етап Татяна Кръстева Петък - 11:10 до 11:45 201 кабинет
Учител в начален етап Тодор Денев Четвъртък - 12:15 до 12:55 313 кабинет
Математика Тюркян Исуфова Вторник - 13:10 до 13:50 108 кабинет
Информатика и информационни технологии Фирдес Рушудова Сряда - 14:00 до 14:40 406 кабинет
Български език и литература Цветелина Досева Четвъртък - 13:30 до 14:10 401 кабинет

Обедно меню

Back to Top