Графици | Първо СУ "Св. Седмочисленици" гр. Търговище

Графици


Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/d1sutgco/public_html/grafici.php on line 73

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/d1sutgco/public_html/grafici.php on line 73

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/d1sutgco/public_html/grafici.php on line 73
Клас Класен ръководител Ден от седмицата Място на провеждане
2А клас Татяна Кръстева Петък - 12:00 до 12:40 201 кабинет
2Б клас Лиляна Миланова Петък - 11:10 до 11:50 202 кабинет
2В клас Снежанка Митева Понеделник - 11:05 до 11:45 203 кабинет
2Г клас Велислава Стоянова Четвъртък - 11:10 до 11:50 204 кабинет
3А клас Ивайла Иванова Вторник - 08:00 до 08:40 Учителска стая
3Б клас Марийка Трифонова Вторник - 09:25 до 10:05 Учителска стая
3В клас Соня Йорданова Четвъртък - 08:00 до 08:40 206 кабинет
3Г клас Стела Вълчева Четвъртък - 10:25 до 11:05 Учителска стая
4А клас Любомира Долапчиева Сряда - 10:40 до 11:20 301 кабинет
4Б клас Ася Трендафилова Четвъртък - 12:20 до 13:00 303 кабинет
4В клас Албена Радославова Понеделник - 13:30 до 12:10 304 кабинет
4Г клас Емилия Александрова Понеделник - 13:10 до 13:50 305 кабинет
4Д клас Тодор Денев Петък - 11:30 до 12:10 309 кабинет
1Б клас Йонка Стойчева Четвъртък - 12:20 до 13:00 313 кабинет
1В клас Мима Събева Четвъртък - 12:20 до 13:00 308 кабинет
1Г клас Павлина Малчева Сряда - 11:30 до 12:10 307 кабинет
6А клас Румяна Николова Сряда - 08:50 до 09:30 Корпус 2
6Б клас Мария Атанасова Понеделник - 14:00 до 14:40 Учителска стая
6В клас Мариян Хараланов Понеделник - 12:20 до 13:00 Физкултурен салон
6Г клас Мирела Маринова Понеделник - 09:40 до 10:20 Учителска стая
7А клас Дарина Петрова Петък - 12:20 до 13:00 Учителска стая
7Б клас Валентина Иванова Вторник - 11:30 до 12:10 409 кабинет
7В клас Милена Димитрова Петък - 13:30 до 14:10 106 кабинет
7Г клас Радослав Димитров Сряда - 14:00 до 14:40 Физкултурен салон
8Г клас Дияна Борисова Сряда - 12:20 до 13:00 Физкултурен салон
5В клас Тюркян Исуфова Вторник - 09:40 до 10:20 Учителска стая
5Б клас Цветелина Досева Сряда - 09:40 до 10:20 Учителска стая
9А клас Кинка Дончева Понеделник - 14:00 до 14:40 317 кабинет
9Б клас Даниела Стойкова Вторник - 08:50 до 09:30 209 кабинет
9В клас Галина Гатева Понеделник - 14:00 до 14:40 416 кабинет
9Г клас Росица Станкова Четвъртък - 09:40 до 10:20 411 кабинет
10А клас Светла Радева Вторник - 08:50 до 09:30 Учителска стая
10Б клас Галина Костадинова Понеделник - 14:00 до 14:40 110 кабинет
10В клас Галина Коларова Сряда - 09:40 до 10:20 418 кабинет
11А клас Живко Зафиров Сряда - 08:50 до 09:30 316 кабинет
11Б клас Керанка Петкова Сряда - 13:00 до 13:40 408 кабинет
11В клас Маргарита Добрева Петък - 11:30 до 12:10 417 кабинет
11Г клас Румяна Шевалиева - Радославова Понеделник - 12:10 до 13:00 411 кабинет
12А клас Светлана Чанкова - Стоянова Вторник - 14:00 до 14:40 311 кабинет
12Б клас Диана Рунчева Петък - 13:10 до 13:50 407 кабинет
12В клас Росица Георгиева Четвъртък - 13:10 до 13:50 419 кабинет
12Б клас Татяна Димитрова Понеделник - 11:30 до 12:10 Учителска стая
8А клас Мариана Десподова Понеделник - 11:30 до 12:10 Учителска стая

Обедно меню

Back to Top