Графици | Първо СУ "Св. Седмочисленици" гр. Търговище

Графици

Клас Класен ръководител Ден от седмицата Място на провеждане
1А клас Татяна Кръстева Петък - 12:00 до 12:40 201 кабинет
1Б клас Лиляна Миланова Петък - 11:10 до 11:50 202 кабинет
1В клас Снежанка Митева Понеделник - 11:05 до 11:45 203 кабинет
1Г клас Велислава Стоянова Четвъртък - 11:10 до 11:50 204 кабинет
2А клас Ивайла Иванова Вторник - 08:00 до 08:40 Учителска стая
2Б клас Марийка Трифонова Вторник - 09:25 до 10:05 Учителска стая
2В клас Соня Йорданова Четвъртък - 08:00 до 08:40 206 кабинет
2Г клас Стела Вълчева Четвъртък - 10:25 до 11:05 Учителска стая
3А клас Любомира Долапчиева Сряда - 10:40 до 11:20 301 кабинет
3Б клас Ася Трендафилова Четвъртък - 12:20 до 13:00 303 кабинет
3В клас Албена Радославова Понеделник - 13:30 до 12:10 304 кабинет
3Г клас Емилия Александрова Понеделник - 13:10 до 13:50 305 кабинет
3Д клас Тодор Денев Петък - 11:30 до 12:10 309 кабинет
4А клас Йонка Стойчева Четвъртък - 12:20 до 13:00 313 кабинет
4Б клас Мима Събева Четвъртък - 12:20 до 13:00 308 кабинет
4В клас Павлина Малчева Сряда - 11:30 до 12:10 307 кабинет
4Г клас Нели Стефанова Четвъртък - 10:40 до 11:20 306 кабинет
5А клас Румяна Николова Сряда - 08:50 до 09:30 Корпус 2
5Б клас Мария Атанасова Понеделник - 14:00 до 14:40 Учителска стая
5В клас Мариян Хараланов Понеделник - 12:20 до 13:00 Физкултурен салон
5Г клас Мирела Маринова Понеделник - 09:40 до 10:20 Учителска стая
6А клас Дарина Петрова Петък - 12:20 до 13:00 Учителска стая
6Б клас Валентина Иванова Вторник - 11:30 до 12:10 409 кабинет
6В клас Милена Димитрова Петък - 13:30 до 14:10 106 кабинет
6Г клас Виолета Русева Вторник - 12:20 до 13:00 Учителска стая
7А клас Радослав Димитров Сряда - 14:00 до 14:40 Физкултурен салон
7Б клас Дияна Борисова Сряда - 12:20 до 13:00 Физкултурен салон
7В клас Тюркян Исуфова Вторник - 09:40 до 10:20 Учителска стая
7Г клас Цветелина Досева Сряда - 09:40 до 10:20 Учителска стая
8А клас Кинка Дончева Понеделник - 14:00 до 14:40 317 кабинет
8Б клас Даниела Стойкова Вторник - 08:50 до 09:30 209 кабинет
8В клас Галина Гатева Понеделник - 14:00 до 14:40 416 кабинет
8Г клас Росица Станкова Четвъртък - 09:40 до 10:20 411 кабинет
9А клас Светла Радева Вторник - 08:50 до 09:30 Учителска стая
9Б клас Галина Костадинова Понеделник - 14:00 до 14:40 110 кабинет
9В клас Галина Коларова Сряда - 09:40 до 10:20 418 кабинет
10А клас Живко Зафиров Сряда - 08:50 до 09:30 316 кабинет
10Б клас Керанка Петкова Сряда - 13:00 до 13:40 408 кабинет
10В клас Маргарита Добрева Петък - 11:30 до 12:10 417 кабинет
10Г клас Румяна Шевалиева - Радославова Понеделник - 12:10 до 13:00 411 кабинет
11А клас Светлана Чанкова - Стоянова Вторник - 14:00 до 14:40 311 кабинет
11Б клас Диана Рунчева Петък - 13:10 до 13:50 407 кабинет
11В клас Росица Георгиева Четвъртък - 13:10 до 13:50 419 кабинет
12А клас Петър Прокопиев Понеделник - 14:00 до 14:40 412 кабинет
12Б клас Татяна Димитрова Понеделник - 11:30 до 12:10 Учителска стая
12В клас Мариана Десподова Понеделник - 11:30 до 12:10 Учителска стая
Back to Top