График за дежурство на учители в целодневна организация на учебния ден за полагане грижа за ученици до 12 години до 18 часа | Първо СУ "Св. Седмочисленици" гр. Търговище

18 Септември2020

График за дежурство на учители в целодневна организация на учебния ден за полагане грижа за ученици до 12 години до 18 часа

I срок 2020 – 2021 уч. г.

Утвърден със Заповед № 12 / 17.09.2020 г. на директора на I СУ «Св. Седмочисленици»

 

СЕПТЕМВРИ 2020 Г.

НОЕМВРИ 2020 Г.

Дата

Учител

Дата

Св. Йорданова

21.09.

И. Райкова

02.11.

В. Белчева

23.09.

Св. Йорданова

03.11.

И. Герова

24.09.

В. Белчева

04.11.

М. Стефанова

25.09.

И. Герова

05.11.

П. Георгиева

28.09.

М. Стефанова

06.11.

М. Трифонова

29.09.

П. Георгиева

09.11.

Г. Марков

30.09.

М. Трифонова

10.11.

А. Хюсеинова

 

11.11.

И. Райкова

ОКТОМВРИ 2020 Г.

12.11.

Св. Йорданова

Дата

Учител

13.11.

В. Белчева

01.10.

Г. Марков

16.11.

И. Герова

02.10.

А. Хюсеинова

17.11.

М. Стефанова

05.10.

И. Райкова

18.11.

П. Георгиева

06.10.

Св. Йорданова

19.11.

М. Трифонова

07.10.

В. Белчева

20.11.

Г. Марков

08.10.

И. Герова

23.11.

А. Хюсеинова

09.10.

М. Стефанова

24.11.

И. Райкова

12.10.

П. Георгиева

25.11.

Св. Йорданова

13.10.

М. Трифонова

26.11.

В. Белчева

14.10.

Г. Марков

27.11.

И. Герова

15.10.

А. Хюсеинова

30.11.

М. Стефанова

16.10.

И. Райкова

 

19.10.

Св. Йорданова

20.10.

В. Белчева

21.10.

И. Герова

22.10.

М. Стефанова

23.10.

П. Георгиева

26.10.

М. Трифонова

27.10.

Г. Марков

28.10.

А. Хюсеинова

29.10.

И. Райкова

ДЕКЕМВРИ 2020 Г.

ЯНУАРИ 2021 Г.

Дата

Учител

Дата

Учител

01.12.

П. Георгиева

04.01.

М. Стефанова

02.12.

М. Трифонова

05.01.

П. Георгиева

03.12.

Г. Марков

06.01.

М. Трифонова

04.12.

А. Хюсеинова

07.01.

Г. Марков

07.12.

И. Райкова

08.01.

А. Хюсеинова

08.12.

Св. Йорданова

11.01.

И. Райкова

09.12.

В. Белчева

12.01.

Св. Йорданова

10.12.

И. Герова

13.01.

В. Белчева

11.12.

М. Стефанова

14.01.

И. Герова

14.12.

П. Георгиева

15.01.

М. Стефанова

15.12.

М. Трифонова

18.01.

П. Георгиева

16.12.

Г. Марков

19.01.

М. Трифонова

17.12.

А. Хюсеинова

20.01.

Г. Марков

18.12.

И. Райкова

21.01.

А. Хюсеинова

21.12.

Св. Йорданова

22.01.

И. Райкова

22.12.

В. Белчева

25.01.

Св. Йорданова

23.12.

И. Герова

26.01.

В. Белчева

 

27.01.

И. Герова

28.01.

М. Стефанова

29.01.

П. Георгиева

 

Back to Top